Jak se stát skutečným borcem

Seminář je určen pro kluky od 16 let

Pro koho

Pro kluky a mladé muže. 

Proč

  • Chcete, aby vaši studenti byli lépe připraveni do života?
  • Chcete pochopit, co jim v životě chybí?
  • Chcete se inspirovat, jak studentům pomoci naplnit jejich potřeby?
  • Chcete být v souladu s trendy?

Jak

Dvouhodinový seminář je určen pro větší skupinu kluků. SŠ jej obvykle pořádají pro své studenty. 

Přínosy pro studenty

Získate více sebedůvěry
Pochopíte, jak získat to, co chcete
Budete mít více radostï ze života

Přínosy pro SŠ

Zesílíte potenciál vašich studentů
Podpoříte jejich lepší start do života
Podpoříte komunitní principy

Výběr z obsahu semináře

Kdo je to borec?

Kdo je to borec? Slovo borec pochází sportu - přeborník, přebor - přední soutěžící, zkrátka někdo kdo je na vrcholu v určité disciplíně. Dnes ale tak vnímáme člověka, který něco dokázal v jakémkoliv směru.

Rádi bychom se stali také takovými borci. Jak to ale udělat?

Drtivá většina z nás se cítí spíše nějak nedostatečnými. Něco nám v životě chybí - peníze, zdraví, láska, pořádné auto, čas, kamarádi, úspěch. Zatímco takový borec vypadá, že tohle všechno nebo většinu toho má.

Nejdříve se podíváme se na vnější znaky borce a jejich význam. Pak se podíváme na skutečné borce, rozdělíme je do skupin podle typu a dozvíte se, jaké mají vnitřní znaky. Ukážeme si, že vnější znaky jsou důsledky a není nutné je mít, abyste byli borci. To, co je podstatné, jsou ony vnitřní znaky, které ale nejsou vidět.

Borcem se nikdo nerodí, borcem se ale může stát každý. Řekneme si, jak se takový skutečný borec vyvíjí. A také si ukážeme typické překážky a pasti na cestě k jeho růstu.

Účastníci si tak uvědomí řadu souvislostí, které jim mohou pomoci na jejich cestě životem. Vyzkouší si některé principy, které mohou používat i v dalším životě a které mohou posílit jejich sebedůvěru.

Účastníci tak získají inspiraci, jak se stát skutečným borcem.

Reference

Mnoho let se věnuji vzdělávání, pomáhám lidem s jejich rozvojem a řeším s nimi také jejich osobní život. Zde často mluvíme i o dětech. Po několika sezeních s Petrem jsem si uvědomil svou roli táty ve vztahu k mým dětem, potřebu otevřené komunikace a význam osobního vzoru. Petr je citlivým koučem a vždy umí odhadnout, na co se zaměřit a hned doporučí, co konkrétně změnit. Líbí se mi jeho praktické příklady z jeho života. Chci mu poděkovat i za podněty k rozvoji svého partnerství i k pochopení vlivu svého dětství, na současné problémy. Doporučuji všem tátům, ale i maminkám, kteří se chtějí stát pro své děti pozitivním vzorem. Dejte jim raději tuto zkušenost, než nový mobil😊
Václav ŠlapákTrenér, kouč a manažer
Petr šel k podstatě věci a navedl mne na cesty k řešení. Ulevilo se mi, že podobné problémy řeší spousta lidí a že kroky k jejich nápravě nemusí být složité.
Daniel Mareš

Cena a podklady

Standardní cena za dvouhodinový seminář je 4000 Kč + náklady na dopravu. V případě ZŠ/SŠ lze domluvit cenu individuální. Cena zahrnuje přípravu na seminář včetně dodání letáku.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Začínáme úvodní telefonickou konzultací, kdy si vyjasníme možnosti termínu a případné další specifické potřeby MŠ/ZŠ (můžeme například zajistit hlídání dětí mimo prostory školky v době konání semináře).