NABÍDKA

Níže naleznete soupis služeb, produktů a dalších nabídek v podobě akcí, kterých se můžete zúčastnit a získat tak nové cenné informace. Pokud byste se rádi dozvěděli více, informace k jednotlivým službám a produktům naleznete níže.

Produkty

Rádi byste se dozvěděli něco nového o výchově dětí? Věděli jste třeba, jak důležité je pro děti, aby si mohly hrát? A co teprve, jak byste si správně měli s nimi hrát vy, rodiče? Nabízím Vám mnoho odpovědí na Vaše nejrůznější otázky ve své knize a možná i spoustu dalších podnětů k zamyšlení. Pokud byste raději preferovali jiný zdroj informací, než je kniha, můžete si také zakoupit záznam z konference Výchova kluků v Čechách. Na konferenci bylo hlavním tématem zdůraznění odlišných potřeb chlapců a dívek, což se odráží i na efektivních přístupech k jejich výchově.

Služby

Pro muže, stejně tak i pro ženy, může být první krok k začátku spokojenějšího života velmi těžký. Může se Vám zdát, že tento krok nedokážete udělat, že je příliš veliký. Nemusíte se ale bát. Neváhejte mě kontaktovat, ať už máte problémy v osobním či pracovním životě. Pro muže i ženy (i páry) nabízím své služby v oblasti koučinku. Více informací naleznete u konkrétních nabídek, které zobrazíte po kliknutí na odkaz níže.

Akce

Nové informace můžete nejen přečíst a nebo si je poslechnout. Společně se mnou je můžete získat i formou zážitku. Ne nadarmo je zážitková pedagogika jednou z nejúčinnějších forem vzdělávání. Podnikněte společně se mnou některé z akcí, které pořádáme. V nabídce jsou jak vícedenní akce, tak i kratší, trvající jen pár hodin. Kromě nových informacích si odnesete i spoustu skvělých zážitků se svými dětmi a dalšími tatínky. Společně si také na několik hodin až dní odpočineme od starostí všechních dní a také trochu zrelaxujeme.