Mužské archetypy

Přinášíme vám novou sérii zážitkových seminářů pro muže! 

Objevte v sobě kousek každého ze základních mužských archetypů. Pokud tyto kousky neznáte, mohou vás ovládat i když nechcete. Poznejte je, posilujte je a hlavně je integrujte do svého života. Uvidíte, jak vám to pomůže ve vztazích, práci, komunikaci.

Vše bude probíhat formou zážitků, tréninku, praktických ukázek, v otevřené atmosféře sdílení a bez hodnocení...

Pojďte zjistit, který archetyp máte dominantní a ovládá vás,  který máte nedovyvinutý a komplikuje vám to život. Pojďte je rozvíjet a integrovat. Staňte se celistvým mužem. 

KDE:

KDY:  vždy ve čtvrtek od 18 do 21 hodin 

20. 4. 2023 - archetyp Bojovníka

4. 5. 2023 - archetyp Milence

18. 5. 2023 - archetyp Mága

1. 6. 2023 - archetyp Král - integrace, zhodnocení

CENA:  2. 500 ,- korun (za všechny čtyři setkání)

Bojovník

V západní kultuře dominantní archetyp, který muže provází už od útlého dětství. Archetyp odvahy, stálosti, síly a agresivity, kterou ale někteří muži v sobě neumí najít, nebo jí nedokáží ovládat.

Je pro něj důležitý výkon, dosahování cílů. Rád ovládá, určuje, kontroluje, dominuje. Bohužel však inklinuje k tomu, vidět svět černobíle, jít do akce po hlavě a nemyslet nad důsledky. Není citlivý, je schopen ubližovat

Naučíme se pracovat se svým vnitřním bojovníkem, poznáme, v čem je nám přínosný, nebo jak v sobě najít jeho sílu, když je to potřeba.

 

Milenec

Archetyp milence dává muži schopnost prožívat city, navazovat vztahy a užívat radosti života. Ve své zralé podobě ostatní mužské archetypy zjemňuje, ale nezměkčuje.

V extrémní podobě je to promiskuitní Casanova, užívající si svou moc nad ženami, neschopen navázat trvalý vztah, anebo na straně druhé závislý „maminčin mazánek“.

 

Mystik

Je archetypem uvědomění, vědomí, růstu a přeměny. S jeho pomocí poznáváme hloubku lidské existence, smysl života, ale také stíny svého „já“ a všeho ostatního. Rozvinutý mystik nám přináší do života jedinečnost a s ní stabilitu - schopnot jít za svým jedinečným posláním a nenechat se zvyklat vedlejšími událostmi a lidmi. 

Mystik se může stát snadno fanatikem - na jedné straně náboženským, ale na druhé straně třeba materialistickým. Potlačený mystik nás odvadí od naší jedinečné podstaty a znemožňuje nám žít autentický život. V naší "ateistické" domovině se jím moc nezabýváme, a tak se nemůžeme divit, jak často žijí muži život materiálně uspokojivý, ale duševně zanedbaný, ústící v nejasný pocit životní nespokojenosti.

Král

Archetyp, který v sobě spojuje všechny výše uvedené, integruje je v jeden celek a vyjadřuje sílu autority vnitřní i vnější. Autority přirozené a laskavé. 

Král spojuje a vidí celkový obraz, je archetypem vyrovnanosti a bezpečí uvnitř svého já. Je proto symbolem plodnosti a tvůrčí energie pro všechny ve svém okolí.

Co vám absolvování seminářů přinese?

Po absolvování semináře...

...

...

 

Vědomí

Naučíte se pracovat se svými silnými i slabými stránkami.

Klid

Uvědomění si sama sebe vám přinese klid.

Síla

Naučíte se pracovat se svou silou, najít ji nebo ji zkrotit

Kdo seminář povede?

Petr Suchý je tvůrcem myšlenky a projektu Tátohraní. Sám má tři děti a dlouhodobě se zabývá posílením role otců ve výchově. Pořádá akce pro rodiče a děti, je dlouholetým lektorem i táborovým vedoucím.

Uvedl už několik úspěšných opakování seminářů a webinářů na téma Výchovy kluků. Podílel se významnou měrou na konferenci Výchova kluků v Čechách.

Praktické informace

Cena

Cena je 2.500,- Kč za celou sérii seminářů.

Přihláška, platební pokyny

V objednávce zadejte všechny potřebné údaje.
Po vyplnění a odeslání objednávky vám přijde potvrzovací e-mail na Vámi uvedenou adresu.
Po zaplacení dostanete e-mail s potvrzením a finální fakturou.

Dárkový poukaz

Zrušení akce

Storno podmínky