Víkend na běžkách

na pomezí Krušných hor

dvoudenní akce pro dospělé (případně i mládež)

 

26. - 28. ledna 2024

Užijme si konečně víkend bez malých dětí a věnujme se sportu, zábavě a kamarádům.

Akce je otevřená pro všechny naše kamarády, známé, ale i neznámé příznivce Tátohraní nebo Klubu Čtyřlístek.

Co je náplní akce?

  • pobyt v zapomenutém kraji
  • běžkování v krásné přírodě
  • večerní zábava do pozdních hodin
  • relaxace, klid, odpočinek

Program?

  • Pá odpoledne - večer příjezd
  • So + Ne dopoledne - běžky, výlety, zábava
  • Ne odpoledne - odjezd domů

Obec Kalek leží poblíž Hory Sv. Kateřiny, kde je spoustu běžeckých tras, ale mnoho upravených tras je zároveň na druhé straně  v Německu, hned za hranicí. Je to řídce obydlený kraj, plný čarokrásné přírody a kouzelných míst...

PRAKTICKÉ INFORMACE

Cena 

1390 Kč/osoba za víkend

Cena zahrnuje

Ubytování na dvě noci v krásné moderní chalupě, vybavené dokonce i saunou, kterou budeme mít celou pro sebe. Vařit budeme dohromady, nebo každý zvlášť - jak se domluvíme. Obědy budou nejspíše v hospůdkách někde na trase.

Doprava

vlastní

Doporučený věk

Doporučený věk od 14 let. Akce je určena primárně pro dospělé, ale pokud chcete s sebou vzít samostatné děti a užít si s nimi běžky, tak jsou vítány. Žádný speciální program ani hlídání ale pro ně zajištěny nebudou.

Přihláška, platební pokyny

Pokud budete chtít vystavit fakturu, zaškrtněte v objednávce políčko a vyplňte fakturační data.
Po vyplnění a odeslání objednávky vám přijde e-mail s potvrzením, zálohovou fakturou a platebními instrukcemi.
Po zaplacení dostanete e-mail s potvrzením a finální fakturou.

Nejpozději týden před akcí vám pošleme e-mail s detailními instrukcemi. V té době bude také možnost účastnit se krátké organizační online schůzky přes Meet, kde si řekneme co a jak.

Zrušení akce

V případě nenaplnění minimální kapacity jsme nuceni akci zrušit. V tom případě budete informováni mailem nejpozději týden před zahájením akce a peníze vám budou vráceny.

Storno účasti

V případě storna (nemoc, jiná událost) je nutné sehnat náhradníka nebo je stornopoplatek do 1. 1. 2024 50%, do 15. 1. 2024  80%, poté 100%. Doporučujeme vám pojistit se na storno u Evropské cestovní pojišťovny (nejlépe do 3 dnů od přihlášení) - odkaz zde nebo u vaší oblíbené pojišťovny, pokud má podobný produkt.

Souhlas

Souhlasím s tím, že pořízené fotografie/video/audio záznamy mohou být zveřejněny a použity pro prezentaci Klub dětí a mládeže Čtyřlístek, z.s. Souhlasím se zpracováním mnou uvedených osobních údajů, a to za účelem zasílání informací o aktivitách Klubu dětí a mládeže Čtyřlístek, z.s.