Produkty a služby pro muže

Otcovská iniciace aneb předporodní konzultace pro muže

Konzultace je zaměřena na vyjasnění role otce a přípravu klienta k jejímu naplnění

Kurz je určen pro muže, kteří čekají s partnerkou první dítě a chtějí si vyjasnit, jaká změna je čeká. Změnou totiž není jen narození dítěte, změnou je zejména to, že se stanou otcem, což je celoživotní poslání. 

Osobní koučink aneb jak se stát správným tátou

Koučink je určen především pro muže a je zaměřen na řešení problémů a zlepšení života muže, zejména v jeho roli otce.

Pro každého otce, který hledá rovnováhu mezi prací, rodinou a volným časem. Pro muže, kteří plánují založit rodinu a potřebují se na to připravit. Pro otce, kteří už mají děti, ale nestihli se tomuto tématu věnovat a teď hledají cestu.

Párový koučink aneb jak se stát lepšími rodiči

Koučink je určen pro páry, zejména rodiče, jež se potýkají s nezbednými potomky anebo se vzájemným vztahem. Cílem je zlepšení vztahu a rodinného prostředí.

Pro páry v očekávání, kterým nestačí předporodní kurz pro ženy, protože blížící se změna se týká také muže a chtějí si vyjasnit, co všechno ho čeká. Pro páry, které se potýkají s nečekanými událostmi, jako je specifická odlišnost dítěte, závažná nemoc dítěte nebo jednoho z partnerů.

Výchova kluků v Čechách 2019

Video záznam z konference Výchova kluků je určen pro rodiče, kteří se chtějí dozvědět více o tom, jak vychovávat kluky anebo řeší se svýma kluky nějaký dlouhodobý problém. 

Video vám pomůže ujistit se, co je ve výchově důležité a co ne, uvědomit si rozdíly ve výchově holek a kluků a také může napomoci shodě ve výchovných názorech mezi rodiči.

Akce pro táty s dětmi

Akce - výlety, výpravy a pobyty - jsou určeny pro táty, kteří chtějí chtějí vyrazit se svými dětmi za poznáním.