Získejte inspiraci v jednom videu, jak vychovávat kluky

Kluci potřebují rodiče, kteří jim rozumí a umí s nimi pracovat.

Kluci mají jiné potřeby než holky.

Kluci potřebují i jiné vedení, než jim poskytují maminky a učitelky.

Kluci neposlouchají maminky tolik jako táty.

Kluci snadno propadnou lenivosti a ztratí se ve víru dnešních lákadel požitků i zábavy.

Kluci potřebují vzor ve svém tátovi a dalších chlapech.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Vysvětlíme Vám, proč tomu tak je. A taky se dozvíte o klucích řadu dalších věcí - proč se chtějí prát, proč chtějí soutěžit, jak je můžete motivovat..... jaké mají potřeby a co jim chybí v dnešní době, aby mohli vyrůst v mladé správné muže.


Víte, proč kluci neposlouchají maminky tolik jako táty?

Jste zvědaví, proč by se kluci měli vychovávat jinak než holky?

Slyšíte často, že s nějakým klukem mají rodiče problémy například s disciplínou, trávením času na PC nebo aktivitou?

Vidíte kolem sebe, jak tradiční výchova selhává, i když se rodiče tak moc snaží?

Máte výhrady vůči výchově, kterou jste prošli vy sami?

Nejste si tedy jisti, jak vlastně správně působit na kluky, aby z nich vyrostli úspěšní mladí lidé?

Máte s partnerem rozdíly v názorech na výchovu?

 


Konference ukázala, že kluci mají jiné potřeby než holky a potřebují i mužské vedení, které jim maminky a učitelky neposkytnou.

Chcete-li jim poskytnout lepší život, jste tady správně.

  • Zamysleli jste se někdy nad otázkou, co je cíl výchovy?

  • Uvědomili jste si vůbec, jaké používáte při výchově hlavní principy a kde jste je získali?

  • Umíte rozeznat dětské potřeby a víte jak je naplnit?

  • Máte rozdílné pohledy na výchovu svých dětí se svým partnerem/partnerkou?

  • Máte se svými kluky problémy, se kterými si neumíte poradit?

  • Neshodnete se s vaším puberťákem a jsou z toho konflikty?

  • Obáváte se, že vám může zůstat doma mamánek?

  • Chcete podpořit svoje kluky v lepším startu do samostatného života?

Přínosy

Inspirativní podněty pro výchovou kluků na jednom videu
Několik specialistů na jednom místě o jednom tématu
Možnost okamžitého sdílení se svým partnerem
Poutavá forma (video) o principech výchovy kluků
Praktické příklady použitelné pro denní praxi rodičů i učitelů

Máte nyní jedinečnou možnost dozvědět se více o výchově kluků od expertů na slovo vzatých.

Je na čase si přiznat, že naši kluci nejsou vychováváni optimálním způsobem. Nejsou naplňovány jejich potřeby a tak se není co divit, že ztrácejí motivaci a volí únikové strategie jako je agrese anebo závislost na počítači/mobilu. Je na čase si přiznat, že feminizované školství není optimální prostředí, ve kterém by se kluci dozvěděli, jak obstát v životě. Máte nyní možnost se dozvědět, co s tím můžete dělat.

Martin Skalička – Kdo je to rodič?

Jak nás vychovali naši rodiče, tak i my vychováváme naše děti. A to i přestože se nám jejich výchova nelíbila. Pokud to chceme změnit, tak často tápeme. Hledáme návody, čteme moudré knihy a chodíme na kurzy. Základní pravda je ale skrytá uvnitř nás samým. Chceme-li být lepšími rodiči, musíme se především zorientovat sami v sobě. Pak se vše zázračně zjednoduší a před námi se otevře cesta k láskyplnému rodičovství.

Petr Suchý – Tátohraní

Výchova dětí ze strany mužů začíná u hraní. Táta, který si hraje často se svými dětmi, jim otevírá obrovský prostor kreativity a poznání, posiluje v nich sebedůvěru, učí je respektu a věnuje jim spoustu lásky. Proč a jak si hrát s dětmi? Jaké to má přínosy pro rodiče, jaké to má přínosy pro děti. Jak snadno a lehce může fungovat přirozený vývoj.

Tereza Valkounová – Průvodce dětí lesem – světem

Dobře se obléct, sbalit batoh, sejít se u ranního ohně, vyrazit s tlupou patnácti dětí do lesa a všechny zase dovést v pořádku zpátky - to je život učitele alias průvodce v lesní mateřské školce. Co umí dobrý průvodce? A proč to do lesních školek táhne chlapy ze všech možných profesí, které jim tak nějak přestaly dávat smysl? Zveme vás k nahlédnutí pod větve stromů, kde to vypadá, že se nic neděje a přitom se všichni tolik učí.

Milan Studnička – Rozdíly ve výchově chlapců a holčiček

Napadlo vás někdy, proč jsou kluci často bojovnější než holčičky a jak hodně můžeme vlastním dětem ublížit, když tyto rozdílnosti nevnímáme? Výchova dětí a jejich příprava na život v dospělosti je tím nejzodpovědnějším, nejnáročnějším, ale zároveň i jedním z nejkrásnějších životních úkolů každého člověka, každé rodiny i celé společnosti. A jelikož se nikdo z nás nenarodil ani dospělým, ale ani rodičem, je potřeba pochopit základní principy výchovy, které v žádném případě nelze v průběhu vývoje dítěte opomíjet.

Petr Soják – Agrese je OK

Přednáška dává nahlédnout do tématu agrese (nejen) u dětí. Každý rodič se v nějaké podobě s agresí potkává, jak s tou svou, tak i u dětí, které doprovází ve svém životě. Aby se dítě naučilo se svou agresí zacházet, musí mít možnost ji zažívat, poznávat a kultivovat. Snažme se porozumět projevům agrese u dětí, jejím mechanismům a snažme se porozumět vlastnímu prožívání emocí a naučme se pracovat s těmito projevy. Pak pochopíme kdy je Agrese OK a kdy OK není.

Pavel Kučera – Přechodové rituály v životě kluků

Kdy začne chlapec vnímat svého otce a co má otec dělat nebo nedělat? Kdy se jejich cesty setkají a kdy odloučí? Jak může matka svého syna pouštět na mužskou stranu a co to opravdu znamená? Kdy se z chlapců stávají Muži a jak to může vypadat? Jakou roli v tom všem hrají rituály.

Jan Bím – Stávám se mužem

Množství lidí v naší společnosti se chová ve 30 jako puberťáci, ve 40 ještě žijí u maminky a v 60 mají umělý obličej dvacetiletého. Roste také popularita adrenalinových sportů a mnoho mladých mužů umírá na motorkách. Vysoká míra rozvodovosti, časté změny nejen zaměstnavatele ale i celé profese ukazují, že dnešní svět je plný výzev, které není lehké překonávat. Souhrnný pohled na změny v moderní společnosti, které mají možná větší dosah než vůbec tušíme.

Cena a podklady

Cena za video záznam je 490 Kč. Za tuto cenu získáte roční přístup do členské sekce tatohrani.cz, kde je video umístěno. Jsou tam umístěny i prezentace přednášejících, které si můžete stáhnout.

Tento produkt je určen pouze pro fyzické osoby nepodnikatele. V případě zájmu ze strany jiných osob nás kontaktujte mail. Licence k užití je udělena pouze kupujícímu a jeho rodinným příslušníkům, žijícím s ním ve společné domácnosti.

 

Objednávka

Odesláním objednávky souhlasíte s Obchodními podmínkami

Vaše údaje budeme spravovat v rámci spolku Klub tátů, z.s. a budeme se přitom řídit těmito  zásadami zpracování a ochrany osobních údajů